Aktuálny cenník
Kde nás nájdete ?

Naše predajne nájdete v Bratislave, Ružomberku a v Košiciach:

Metrologické zabezpečenie medicínskych prístrojov

Dňa 6.3.2014 sme v útulných priestoroch hotela Marrol´s v Bratislave usporiadali odborný seminár na tému: "Metrologické zabezpečenie medicínskych prístrojov v nemocniciach a ordináciách", ktorý bol určený pre metrologických pracovníkov a nákupcov meracej techniky.

Ako to vyzerá, keď metrológia nefungue - seminár

Náš šéf, Ing. Igor Homola, začal školenie predstavením našej spoločnosti a ako zvyčajne, vecné informácie okorenil aj humorom jemu vlastným. Smiech však nahradilo zdesenie, keď účastníkom seminára vysvetlil, ako to vyzerá, keď sa metrológia v zdravotníctve nerobí. Niektoré obrázky a ukážky meradiel boli dych vyrážajúce.

Ako si správne odmerať krvný tlak - praktická ukážka


Vedúci nášho metrologického tímu, Ing. Radovan Kadlec, účastníkov seminára poučil o metrologickej legislatíve v zdravotníctve a ukázal im tiež jeho prácu v praxi, napr. ako funguje simulátor krvného tlaku a ako vyzerá porovnávacie meranie. Novinkou pre niektorých účastníkov bol aj fakt, že veľkosť manžety má vplyv na presnosť merania. Doteraz sa nazdávali, že existuje iba jedna veľkosť, no po názornej ukážke zistili, že to tak nie je. Od témy tlakomerov sa postupne prešlo k problematike teplomerov, vlhkomerov a váh.

Veľmi nás potešil veľký záujem o tento seminár, na základe čoho sme sa rozhodli zorganizovať ďalší dňa 25.6.2014 pre našich zákazníkov z východného Slovenska. Seminár je na pozvánky.

V prípade Vášho záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu: kadlec@homola.sk alebo na čísle 0905/511 085.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte otázku?

Pošlite nám vaše postrehy, pripomienky a nápady na nové funkcie, ktoré nám umožnia
poskytnúť vám tie najkvalitnejšie služby. Ďakujeme.

*
*
*
*Povinné polia